Ravcore Hybrid – hybrydowa klawiatura dla gracza i normalnej pracy

0

Firma Ravcore wprowadziła do sprzedaży klawiaturę Ravcore Hybrid. Urządzenie zostało wyposażone w dwa rodzaje przełączników: mechaniczne i membranowe. Do tej pierwszej grupy zaliczają się klawisze sekcji QWER, ASDF oraz klawisze kierunkowe. Pozostała część klawiatury jest już natomiast membranowa. Stanowi to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują rozwiązania, sprawdzającego się zarówno w grach, jak i na co dzień.

Ravcore Hybrid

Technologie klawiszy

Jako mechaniczne przełączniki zastosowano Kailh Blue, które zapewniają dłuższą żywotność (aż do 10 mln kliknięć) oraz wytrzymałość. Producent zastosował także programowalne przyciski oraz estetyczne i łatwe w obsłudze oprogramowanie. Oba te elementy umożliwiają przypisywanie funkcji do poszczególnych klawiszy oraz ustawianie makr zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Dzięki technologii anti-ghosting w klawiaturze Hybrid aż 19 klawiszy może być wciśniętych jednocześnie, a komputer nadal je wszystkie zarejestruje.

Ravcore Hybrid

Ergonomia i podświetlenie

Ravcore Hybrid posiada wielokolorowe podświetlenie całej klawiatury oraz dodatkowe dla sekcji QWER ASDF i klawiszy kierunkowych. Całe urządzenie zostało wykonane w ergonomicznym kształcie i solidnej obudowie z metalowymi elementami. Co ważne, klawiatura posiada podpórek pod nadgarstki. Wymienione elementy zapewniają komfort użytkowania.

Klawiatura Ravcore Hybrid jest już dostępna w sprzedaży. Wszystkie produkty Ravcore, po zarejestrowaniu na ravcore.com, objęte są przez 12 miesięcy od daty zakupu rozszerzoną gwarancją door-to-door – wszelkie niedogodności i koszty związane z obsługą serwisową producent bierze na siebie. Wystarczy zgłosić potencjalny problem, a Ravcore zajmie się resztą.