Ravcore Dynamite – słuchawki z systemem dźwięku przestrzennego 7.1

0

Firma Ravcore wprowadza do sprzedaży słuchawki Ravcore Dynamite. Oferują one system dźwięku przestrzennego 7.1, który zwiększa realizm gry. W w połączeniu z dedykowanym oprogramowaniem umożliwia dostosowanie kontroli czułości dźwięku oraz natężenia basów do indywidualnych preferencji. Można także tak skonfigurować ustawienia, aby np. lepiej słyszeć, co się dzieje za Twoimi plecami. Funkcja wibracji dodatkowo intensyfikuje wrażenia i pozwala naprawdę poczuć każdą eksplozję czy uderzenie magii.

Słuchawki są wyposażone w wyciągany, elastyczny mikrofon z regulacją długości i pozycji oraz kontroler audio na kablu. Cechują się także ergonomiczną budową i zapewniają uczucie komfortu nawet przy wielogodzinnych rozgrywkach. Wyróżnia je charakterystyczna czarno-czerwona kolorystyka oraz krwiste podświetlenie nauszników i kontrolera audio (które można w razie potrzeby szybko wyłączyć jednym przyciskiem).

Ravcore Dynamite

Słuchawki Ravcore Dynamite są już dostępne w sprzedaży. Wszystkie produkty po zarejestrowaniu na ravcore.com, objęte są przez 12 miesięcy od daty zakupu rozszerzoną gwarancją door-to-door – wszelkie niedogodności i koszty związane z obsługą serwisową prducent bierze na siebie. Wystarczy zgłosić potencjalny problem, a Ravcore zajmie się resztą.