Rapoo X8100 – bezprzewodowy zestaw klawiatury i myszy

0

Rapoo wprowadziło do sprzedaży zestaw X8100, który komunikuje się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz. W jego skład wchodzi pełnowymiarowa klawiatura o niskim skoku klawisz oraz mysz, wyposażona w 3 przyciski. Peryferia posiadają zasięg do 10 metrów w zakresie 360 stopni. Dodatkowym atutem są dobrej jakości akumulatora oraz system oszczędzania energii. Obie funkcje pozwalają korzystać z urządzeń do 12 miesięcy.

Rapoo X8100

Klawiaturę wyposażono w dodatkowe nóżki oraz 6 klawiszy multimedialnych. Nadruki na klawiszach zostały wykonane laserowo, co sprawia, że są one odporne na ścieranie. Żywotność klawiatury została dodatkowo zwiększona dzięki zastosowaniu nowej uszczelnionej membrany antyoksydacyjnej. Zapobiega ona utlenianiu obwodów wewnętrznych, które odpowiedzialne są za pracę poszczególnych klawiszy.

Rapoo X8100

Kolejnym elementem zestawu jest mysz. Prócz przycisków znajdziemy rolkę do przewijania oraz sensor optyczny o rozdzielczości 1000 DPI. Producent gwarantuje precyzję pracy na różnych powierzchniach. Mysz została skonstruowana w taki sposób, aby można ją było bez trudu obsługiwać zarówno prawą jak i lewą ręką. Jej kształt zapobiega zmęczeniu się dłogi.

Zestaw Rapoo X8100 dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej, objęty jest 24-miesięczną gwarancją.