Rapoo V210 – mysz z nowym sensorem optycznym VPRO

0

Firma Rapoo wprowadziła do sprzedaży mysz V210. Sercem urządzenia jest sensor optyczny VPRO, który posiada czułość w zakresie od 500 do 3000 punktów na cal. Sensor przetwarza obraz z szybkością 6400 FPS, jego prędkość śledzenia to 60 cali/s. przyspieszenie osiąga wartość 20G, natomiast szybkość odpytywania USB to 1000Hz.

Wbudowana pamięć pozwala na zapisanie preferowanych ustawień myszy (makra, DPI i tryb podświetlenia) w trybie gry.

Rapoo V210

Do dyspozycji gracza pozostaje również 5 programowalnych przycisków oraz podświetlenie LED. Dedykowane oprogramowanie umożliwia użytkownikowi przypisanie określonych funkcji do wybranych przycisków oraz ustawienie makr zgodnie z potrzebami.

Rapoo V210

Obudowa Rapoo V210 została wyprofilowana zgodnie z potrzebami osób zarówno prawo jak i lewo ręcznych. Ergonomiczny kształt gryzonia przekłada się na mniejsze zmęczenie dłoni podczas wielogodzinnych sesji przy komputerze. Na spodzie znajdują się cztery ślizgacze pozwalające na płynny ruch, a boki urządzenia pokryte są teksturowaną gumą, która poprawia pewność chwytu. Mysz posiada przewód w oplocie o długości 1,8m oraz pozłacane złącze USB, co zapewnia wysoką trwałość.

Rapoo V210

Mysz Rapoo V210 dostępna jest w sprzedaży i objęta jest 24-miesięczną gwarancją. Mysz posiada 6 różnych kolorów.