Rapoo E927P – bezprzewodowa klawiatura multimedialna

0

Rapoo zaprezentowało bezprzewodową klawiaturę E927P. Została ona stworzona z myślą o pracy biurowej, jak i domowym centrum rozrywki. Jej efektywny zasięg wynosi 10 metrów w zakresie 360°. Do komunikacji z komputerem wykorzystuje bezprzewodowy standard 5 GHz i nano odbiornik USB.

 

Jej kolejną zaletą są wymiary – 433×168×23 mm. Do tego grubość to zaledwie 4 mm w najcieńszym miejscu. Obudowa wykonana jest ze szczotkowanego aluminium, co zapewnia całej konstrukcji trwałość i elegancki wygląd. Na spodzie znajdują się gumowe nóżki, które stabilizują urządzenie na blacie.

Rapoo E927

Jako zasilanie wykorzystywane są dwie baterie 2xAA. Pod pokrywą baterii znajdziemy również specjalny schowek na nano odbiornik do przechowywania w trakcie transportu. Technologia oszczędzania pozwala na pracę przez prawie 9 miesięcy. Klawiatura posiada diodę, informującą nas o kończącej się mocy.

Rapoo E927

Klawiatura E927P posiada aż 104 klawisze nożycowe, wśród których znajdziemy kilka multimedialnych. Właśnie one są co ciekawe w pełni dotykowe oraz podświetlane. Dzięki dodatkowemu oprogramowaniu dostępnemu do pobrania na stronie Rapoo można dokonać prostej edycji funkcji przycisków multimedialnych oraz stworzyć wieloklawiszowe makra.

Rapoo E927

Klawiatura Rapoo E9270P dostępna jest w sprzedaży w cenie od 219zł i objęta jest 24-miesięczną gwarancją.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments