Rapoo E2710 – multimedialna klawiatura do salonu i biura

0

Rapoo wprowadziło do sprzedaży klawiaturę E2710. Model jest dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i białej. Klawiatura dzięki wydłużonej żywotności baterii pracuje około 6 miesięcy. Z komputerem komunikuje się, dzięki standardowi 2,4 GHz. Wystarczy podłączyć nano odbiornik USB, a zasięg sięga do 10m w zakresie 360°.

Konstrukcja jest wyjątkowo smukła i posiada grubość zaledwie 5.6 mm. Do tego dochodzi niewielka waga – 186 gramów oraz rozmiary – 254 mm x 82 mm x 19 mm. Obudowa została wykonana ze szczotkowanej stali nierdzewnej.  Na spodzie znajdują gumowe nóżki, które stabilizują klawiaturę.

Rapoo E2710

Rapoo E2710 wyposażona została w 80 klawiszy w tym 13 klawiszy skrótów, pozwalających na wywołanie dodatkowych funkcji. Zintegrowany z klawiaturą touchpad pozwala na łatwą zdalną nawigację multimediami bez potrzeby korzystania z myszy, obsługuje proste gesty ułatwiając nam pracę z komputerem. Przesuwając dwa palce w górę i w dół lub na boki, możemy swobodnie poruszać się np. po stronach internetowych. W łatwy sposób możemy również powiększać i zmniejszać obraz, wystarczy gest „rozciągania” znany nam z ekranów smartfonów.

Klawiatura Rapoo E2710 dostępna jest w cenie 139 zł. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją.