Rapoo wprowadziło do sprzedaży klawiaturę E2710. Model jest dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i białej. Klawiatura dzięki wydłużonej żywotności baterii pracuje około 6 miesięcy. Z komputerem komunikuje się, dzięki standardowi 2,4 GHz. Wystarczy podłączyć nano odbiornik USB, a zasięg sięga do 10m w zakresie 360°.

Konstrukcja jest wyjątkowo smukła i posiada grubość zaledwie 5.6 mm. Do tego dochodzi niewielka waga – 186 gramów oraz rozmiary – 254 mm x 82 mm x 19 mm. Obudowa została wykonana ze szczotkowanej stali nierdzewnej.  Na spodzie znajdują gumowe nóżki, które stabilizują klawiaturę.

Rapoo E2710

Rapoo E2710 wyposażona została w 80 klawiszy w tym 13 klawiszy skrótów, pozwalających na wywołanie dodatkowych funkcji. Zintegrowany z klawiaturą touchpad pozwala na łatwą zdalną nawigację multimediami bez potrzeby korzystania z myszy, obsługuje proste gesty ułatwiając nam pracę z komputerem. Przesuwając dwa palce w górę i w dół lub na boki, możemy swobodnie poruszać się np. po stronach internetowych. W łatwy sposób możemy również powiększać i zmniejszać obraz, wystarczy gest „rozciągania” znany nam z ekranów smartfonów.

Klawiatura Rapoo E2710 dostępna jest w cenie 139 zł. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją.


Poprzedni artykułRazer Core X dostępny w sprzedaży w Polsce
Następny artykułKarty graficzne GeForce GTX oficjalnym sprzętem dla Battlefield V
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments