Rapoo wprowadziło do sprzedaży bezprzewodowy zestaw – 8000. W jego skład wchodzą dwa urządzenia – myszka i klawiatura. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Maksymalny zasięg wynosi do 10 metrów w zakresie 360 stopni. Zastosowana technologia oszczędzania energii Rapoo pozwala korzystać z peryferiów nawet do 12 miesięcy bez konieczności wymiany baterii.

Rapoo 8000

Wchodząca w skład zestawu membranowa klawiatura jest wykonana z dobrej jakości materiałów, które chronią ją przed zalaniem. Jej wymiary wynoszą 28,5 x 13,9 x 2,4 cm. Wyposażona została w 79 klawiszy w tym klawisz „Fn” pozwalający na wywołanie dodatkowych, między innymi multimedialnych, funkcji.

Rapoo 8000

Kolejnym elementem zestawu Rapoo 8000 jest mysz optyczna z sensorem o rozdzielczości 1000 DPI. Ergonomiczny kształt zapewnia wygodę podczas długich sesji przed komputerem. Dodatkowo konstrukcja myszy została spłaszczona i wydłużona, oraz wyposażona w antypoślizgowe elementy na bokach. Pomiędzy standardowymi przyciskami myszki znajduje się gumowe kółko do przewijania, które zapewnia wygodę podczas scrollowania .Rapoo 8000

Dzięki dodatkowemu oprogramowaniu, dostępnemu do pobrania na stronie Rapoo można dokonać prostej edycji funkcji klawiszy oraz stworzyć wieloklawiszowe makra.

Zestaw Rapoo 8000 dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych: czarno-szarym, czarno-zielonym, czarno-niebieskim i biało-różowym, objęty jest 24-miesięczną gwarancją.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments