raijintek ophion 7l 1
raijintek ophion 7l 1

Raijintek zapowiedziało wprowadzenie do sprzedaży obudowy Ophion 7L. Została ona wykonana w całości z 2 cm aluminium, a na trzech panelach zastosowano otwory wentylacyjne. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne: matowy szary i matowy biały. Wymiary nowej obudowy wynoszą: 101×312×225 mm, a waga to 2 kg.

Obudowa pozwala na montaż płyt mini-ITX w rozmiarze 170 x 170 mm. Do tego na górze i na dole można zamontować dwa 90 mm wentylatory. Ophion 7L jest przeznaczona głównie na chłodzenia powietrzne.

Na przednim panelu znajduje się włącznik zasilania, natomiast na górnym dwa porty: USB USB 3.0 Typu A oraz USB 3.0 Typu C.

Z dysków twardych można zamontować 2 x 2.5-cala. Maksymalna długość niskoprofilowej karty graficznej wynosi około 290 mm. Maksymalna wysokość chłodzenia powietrznego to 70 mm. Zasilacz jest montowany pionowo, z powietrzem wydmuchiwanym do góry.

Obudowa ma się pojawić w IV kwartale tego roku. Nie podano jej ceny.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOraijintek.com
Poprzedni artykułPoznaliśmy szczegóły turnieju charytatywnego #GramyDlaBiałorusi. Wśród uczestników, aż trzy polskie formacje
Następny artykułTEAMGROUP QX – nowe dyski SSD o pojemności 15.3 TB
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj