AMD Radeon Pro Software Enterprise Edition 18.Q2 – nowy sterownik

0

Firma AMD udostępniła dziś nową wersję sterownika Radeon Pro Software Enterprise Edition 18.Q2. Jest on przeznaczony dla osób zajmujących się profesjonalną obróbką filmów, zdjęć. Prócz tego sterownik wspiera także inne zastosowania, jak inżynieria, uczenie się maszynowe i wiele innych.

AMD Radeon Pro Software Enterprise Edition 18.Q2

Oto, co wprowadzono w nowej wersji:

  • Wyższa wydajność w aplikacjach: w ciągu roku szybkość działania pakietu Siemens NX mogł wzrosnąć o 47%, Autodesk 3ds Max o 44%, CATIA o 37%, Creo o 14%, a SOLIDWORKS o 12%.
  • Lepsza stabilność: ponad 80 certyfikatów udzielonych przez niezależnych producentów oprogramowania wraz z prowadzeniem intensywnych rzeczywistych testów przełożyło się na zero błędów zgłoszonych przez 99,99% użytkowników.
  • Znakomita ochrona, 24/7: Radeon Pro Software Enterprise Edition 18.Q2 to zaawansowane funkcje ochrony, które współdziałają z narzędziem Windows Defender Device Guard z systemu Windows 10 Enterprise Edition. Pozwala to udaremniać groźne ataki dając zwiększoną ochronę cennej własności intelektualnej.
  • Wsparcie dla kwietniowej aktualizacji Windows 10: wersja 18.Q2 jest od razu gotowa na moment, w którym przedsiębiorstwo zdecyduje się na wdrożenie najnowszej aktualizacji do Microsoft Windows.
  • Nowe wersje rozszerzeń Radeon ProRender: firma AMD wprowadza nowe wersje tego rozszerzenia dla programu Blender przeznaczonego dla systemów Windows i Linux, nową wersję dla programu Maya dla systemu Windows, a także nową wersję dla programu 3ds Max. Wśród nowości są nowe funkcje i ulepszenia, w tym dla Uber i Light Shaders oraz wsparcie dla wolumetrycznego i interaktywnego odszumiania, co przyspiesza pracę i ułatwia życie wielu artystom. Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć tutaj.