fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyAMD Radeon Pro Software Enterprise Edition 18.Q2 - nowy sterownik

AMD Radeon Pro Software Enterprise Edition 18.Q2 – nowy sterownik

Firma AMD udostępniła dziś nową wersję sterownika Radeon Pro Software Enterprise Edition 18.Q2. Jest on przeznaczony dla osób zajmujących się profesjonalną obróbką filmów, zdjęć. Prócz tego sterownik wspiera także inne zastosowania, jak inżynieria, uczenie się maszynowe i wiele innych.

AMD Radeon Pro Software Enterprise Edition 18.Q2

Oto, co wprowadzono w nowej wersji:

  • Wyższa wydajność w aplikacjach: w ciągu roku szybkość działania pakietu Siemens NX mogł wzrosnąć o 47%, Autodesk 3ds Max o 44%, CATIA o 37%, Creo o 14%, a SOLIDWORKS o 12%.
  • Lepsza stabilność: ponad 80 certyfikatów udzielonych przez niezależnych producentów oprogramowania wraz z prowadzeniem intensywnych rzeczywistych testów przełożyło się na zero błędów zgłoszonych przez 99,99% użytkowników.
  • Znakomita ochrona, 24/7: Radeon Pro Software Enterprise Edition 18.Q2 to zaawansowane funkcje ochrony, które współdziałają z narzędziem Windows Defender Device Guard z systemu Windows 10 Enterprise Edition. Pozwala to udaremniać groźne ataki dając zwiększoną ochronę cennej własności intelektualnej.
  • Wsparcie dla kwietniowej aktualizacji Windows 10: wersja 18.Q2 jest od razu gotowa na moment, w którym przedsiębiorstwo zdecyduje się na wdrożenie najnowszej aktualizacji do Microsoft Windows.
  • Nowe wersje rozszerzeń Radeon ProRender: firma AMD wprowadza nowe wersje tego rozszerzenia dla programu Blender przeznaczonego dla systemów Windows i Linux, nową wersję dla programu Maya dla systemu Windows, a także nową wersję dla programu 3ds Max. Wśród nowości są nowe funkcje i ulepszenia, w tym dla Uber i Light Shaders oraz wsparcie dla wolumetrycznego i interaktywnego odszumiania, co przyspiesza pracę i ułatwia życie wielu artystom. Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć tutaj.
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać