QUERSUS wprowadził do sprzedaży trzy nowe fotele – VAOS V501, VAOS V502 i VAOS V503. Nowe modele są przeznaczone dla użytkowników średniego wzrostu. Zostały one zbudowane z metalowego, spawanego mechanicznie szkieletu. Siedzisko i oparcie odlano z wytrzymałej pianki i obszyto wysokiej jakości materiałami. W przeciwieństwie do starej generacji foteli gamingowych, w produktach QUERSUS nie ma ani parcianych pasków, ani odkształcających się gąbek.

Fotele umożliwiają dostosowanie poszczególnych elementów do preferencji użytkownika. Za wygodę odcinka lędźwiowego odpowiada nowoczesny mechanizm regulowany pokrętłem, który zastępuje stosowaną powszechnie, prowizoryczną poduszkę. Pokryte miękkim plastikiem podłokietniki można dostosować w aż czterech płaszczyznach, a zamontowany pod siedziskiem mechanizm Synchro umożliwia stopniową regulację odchylenia, przy zachowaniu pełnej stabilności.

VAOS V501 pokryto oddychającym materiałem o wysokiej trwałości i przyjemnej w dotyku fakturze. Poszycie uzupełniają dostępne w pięciu kolorach elementy ze skóry syntetycznej, podkreślające nowoczesny design.

VAOS V502 jest w całości obszyty ekoskórą z aż dziesięcioma wariantami kolorystycznymi detali.

VAOS V503 pokryty jest czarną ekoskórą, z dodatkowymi przeszyciami w trzech kolorach do wyboru.

Dla wszystkich foteli z nowej serii dostępna jest opcja personalizacji zagłówka – MyQUERSUS. Za pomocą haftu komputerowego można naszyć na poduszkę dowolne hasło lub grafikę. Fotele VAOS stworzono do pracy biurowej i wielogodzinnych maratonów z grami. Rekomendowane są dla osób o wzroście od 170 do 185 centymetrów i wadze do 120 kilogramów.

Fotele VAOS dostępne są w sprzedaży w cenie od 1449 złotych.