Quake champion

Prośby społeczności zostały spełnione. Do Quake Champions powraca klasyczna mapa znana z trzeciej odsłony serii – The Longest Yard, znana również jako Q3DM17.

Przy okazji ostatniego Community Stream’a z twórcami najnowszej odsłony ojca współczesnych strzelanek, Quake Champions, postanowili podzielić się z fanami kolejną zmianą nadchodzącą w najnowszej aktualizacji. Do puli map ma zostać dodany bezpośredni następca popularnej mapy znanej z Quake 3: Arena – The Longest Yard.

Oryginalna mapa z Quake 3: Arena

Trudno zaprzeczyć stwierdzeniu, że odnowiony Q3DM17 robi spore wrażenie i niewątpliwie będzie bardzo cenionym dodatkiem do dotychczasowej puli map, w której już teraz możemy znaleźć takie perełki jak Blood Covenant (przerobione Q3DM6) czy znany głównie z duelowej sceny Quake Live Blood Run.

Już teraz zapraszamy do trenowania swojej celności w Quake Champions – do pobrania za darmo na platformie Bethesda lub Steam. Do zobaczenia na instagibach!


Please Login to comment
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Quake Champions - Athena zapowiedziana jako nowy czempion Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
trackback

[…] Poza nową bohaterką, na PAX East potwierdzono informacje o dalszych pracach nad nowymi trybami rozgrywki, które pojawią się już we wrześniowej aktualizacji do gry. Dodatkowo w najnowszej łatce ma również pojawić się znana z Quake 3 mapa Longest Yard. […]