Przed x-kom AGO kolejny mecz w ESL Pro League Season 12. Rywalami polskiego zespołu będzie Natus Vincere

0
Fot. ESL

Przed podopiecznymi Mikołaja “Minir0xa” Michałkowa kolejny dzień rywalizacji i to z kolejnym, bardzo wymagającym rywalem. Przeciwnikami x-kom AGO w czwartym meczu w ramach ESL Pro League Season 12 będą zwycięzcy tegorocznego Intel Extreme Masters Katowice 2020 – Natus Vincere.

Na chwilę obecną, Natus Vincere jest liderem grupy A mając na swoim koncie 6 punktów, natomiast polska formacja ma tych punktów o połowę mniej, ale to nie oznacza, że grają źle. Damian “Furlan” Kisłowski i jego zespół na inaugurację przegrali z niemieckim BIG, natomiast w w drugim meczu byli lepsi od Heroic. W trzecim meczu, było wręcz zdominowane przez swoich rywali z europejskiego składu OG Esports.

W dzisiejszym meczu, Oskar “oskarish” Stenborowski i jego koledzy zagrają przeciwko rosyjsko-ukraińskiej formacji Natus Vincere, która co prawda miała zdecydowanie lepszy początek w lidze. Oleksandr “s1mple” Kostyliev razem z kolegami już w pierwszym meczu pokonali GODSENT 2:0, natomiast w drugim niespodziewanie ulegli Finom reprezentującym ENCE. W trzecim meczu, podopieczni Andrii’a “B1ad3’a” Gorodenskyi’ego pokonali niemieckie BIG.

Dla x-kom AGO mecz przeciwko formacji Oleksandra “s1mple’a” Kostylieva nie będzie łatwy, a jeśli polscy zawodnicy myślą o zwycięstwie to z pewnością muszą zagrać zdecydowanie lepiej, niż w meczu przeciwko Mateuszowi “mantuu” Wilczewskiemu i jego drużynie.

x-kom AGO vs. Natus Vincere, godz. 14:00 – Polsat Games 2

Zapraszam również do tekstu, w którym piszę na temat tego, jak prezentuje się x-kom AGO w ESL Pro League Season 12.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments