Przed nami drugi tydzień z ECS Season 7. Zagra Virtus.pro

0
ELEAGUE Major Boston 2017
Fot. ELEAGUE

Drugi weekend Esports Championship Series Season 7 rozpoczyna się już od poniedziałku. W pierwszym tygodniu najlepszym zespołem było duńskie Astralis, które w finale pokonało szwedzki Ninjas in Pyjamas.

W pierwszym tygodniu, Virtus.pro przegrało z zespołem Nikoli „NiKo” Kovaca – FaZe Clan 2:1, ale po bardzo dobrym meczu. Podopieczni Jakuba „Kubena” Gurczyńskiego zaprezentowali się z dobrej strony, w końcu wynik 2:1 z ćwierćfinalistami Majora w Katowicach, bardzo ładnie.

Dodam od siebie, że nie spodziewałem się wygrania mapy przez Virtusów, myślałem że tutaj będzie raczej wynik 2:0 dla FaZe, a Virtus.pro zagrało naprawdę dobre, trzy mapy.

Plan na 2 tydzień z Esports Championship Series Season 7:

North vs. Virtus.pro
Avangar vs. Forze

Mousesports
Fnatic

Team LDLC
Team Vitality

Podczas drugiego tygodnia, Virtus.pro zagra z duńskim zespołem North. Drużyna Markusa „Kjaerbye” Kjaerbye’a przegrała z kazachską formacją Avangar w pierwszym meczu, 2:1. Co więcej, nowy skład Mousesports zagra z Fnatic i ten mecz może być szczególnie interesujący, dlatego też np. ja osobiście będę ciekawy formy nowego zespołu Finna „Karrigan’a” Andersena.


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.