Procesory AMD Embedded wspierają branżę automatów do gier

0

Firma AMD ogłosiła, że od przeszło dekady rozwija energooszczędne procesory AMD Embedded. Są one przeznaczone dla branży automatów do gier w kasynach. Wykorzystują je tacy istotni gracze, jak International Game Technology (IGT), Scientific Games (SG), Unidensa i Quixant i innych. Sprzęt do gier hazardowych ewoluował przez ostatnie dziesięciolecia.

Od automatów o niskiej rozdzielczości obsługujących tylko grafikę dwuwymiarową do w pełni interaktywnych systemów z wieloma ekranami dotykowymi o rozdzielczości dochodzącej do 4K, które wypełnione są trójwymiarową grafiką. Systemy te mogą przyjmować postać zarówno dużych gablot, jak i kompaktowych urządzeń dla barów czy dworców komunikacji publicznej.

AMD Embedded

Firma AMD zapewnia klientom z branży gier hazardowych rozwiązanie bazujące na pojedynczej platformie, które można łatwo zintegrować zarówno w podstawowych, jak i najbardziej zaawansowanych systemach. A wszystko dzięki zdobytemu wieloletniemu doświadczeniu w rozwoju technologii graficznych i procesorowych dla rynku gier wideo.