Procesor Ryzen Threadripper 1950X został zwycięzcą plebiscytu Najlepszej Innowacji CES 2018 w kategorii komponentów komputerowych. Zgłoszony produkt jest jest oceniany przez panel niezależnych architektów przemysłowych, inżynierów i członków mediów handlowych. Zdobycie nagrody to celu uhonorowanie niezwykłego projektu i inżynierii w sferze przełomowej elektroniki konsumenckiej wśród 28 dziedzin.

Ten prestiżowy konkurs Nagród Innowacyjności CES (CES Innovation Awards) jest sponsorowany przez Consumer Technology Association (CTA), czyli właściciela i producenta targów CES 2018. Już od 1976 roku wyłaniane tam są osiągnięcia w dziedzinie inżynierii i projektu produktów.

Procesor AMD Ryzen Threadripper 1950X będzie prezentowany w tracie nadchodzących targów, które będą się odbywać w dniach 9-12 stycznia 2018 w Las Vegas w stanie Newada. Laureaci nagród Najlepszych Innowacji są prezentowani także od wczoraj, 9 listopada w Metropolitan Pavilion w Nowym Jorku w ramach wystawy CES Unveiled New York.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments