Konami oficjalnie wydało Pro Evolution Soccer 2017. Nowa wersja skupia się na koncepcie zwanym “kontrolą rzeczywistości”. Sterowanie stało się jeszcze bardziej intuicyjne, a gra lepiej oddaje futbol na najwyższym poziomie. System “Real Touch” daje możliwość odbioru podania i zrobienia sobie miejsca na boisku na wiele sposobów. Funkcja Precise Pass zapewnia pełną kontrolę nad kierunkiem i szybkością każdego podania.

Ponadto poprawiono m.in. grę bramkarzy, a sztuczna, adaptacyjna inteligencja, cały czas analizuje styl gracza i dopasowuje się do niego. Zawodnicy w grze nie tylko wyglądają jak żywi gracze, ale ruszają się i reagują na boiskowe wydarzenia w ten sam sposób.

pro-evolution-soccer-2017-

PES 2017 korzysta z wiodącego na rynku silnika FOX Engine. Ponadto Konami podpisało partnerskie umowy premium z FC Barceloną, Borussią Dortmund i Liverpoolem FC. Seria Pro Evolution Soccer pozostaje jedyną grą piłkarską z licencją najbardziej prestiżowych rozgrywek w piłce klubowej – Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

pro-evolution-soccer-2017-

15 września ukazała się również pierwsza aktualizacja składów. Darmowa łatka doda wszystkie transfery przeprowadzone podczas ostatniego okienka transferowego. Ponadto działają już serwery gry, które są gotowe na miliony meczów w Sieci, rozgrywanych co roku w PES-ie. Ponadto niebawem do trybu gry myClub trafią legendy FC Barcelony, które można zobaczyć na najnowszym zwiastunie. 22 września w trybie myClub zostanie również uruchomiony system transakcyjny.

Dystrybutorem Pro Evolution Soccer 2017 w Polsce jest Wydawnictwo Techland. Gra dostępna jest na konsolach PlayStation 4 i Xbox One w cenie 259,90 zł, a także na konsolach poprzedniej generacji (PlayStation 3, Xbox 360 – w cenie 199,90 zł) oraz na komputerach PC (199,90 zł).


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments