Prawdopodobne zmiany w amerykańskim składzie Cloud9 na kilka miesięcy?

1
41

W amerykańskiej organizacji, Cloud9 będziemy mieli prawdopodobne zmiany w składzie. Maikil “Golden” Selim nie zagra podczas Intel Extreme Masters Katowice 2019.

Maikil “Golden” Selim ma dalej problemy zdrowotne, a z uwagi na to, że coraz szybciej trzeba ogłaszać drużyny i składy na Intel Extreme Masters Katowice 2019, to Robin “Flusha” Rönnquist i jego koledzy musieli znaleźć kogoś w jego miejsce. Najprawdopodobniej w miejsce Szweda wejdzie 20-letni Amerykanin, którym będzie Gage “Infinite” Green. Jest on oczywiście mniej znanym graczem, ale występował już w dwóch organizacjach.

Pierwszą z nich było AZIO, a drugą Spacestation. Zarówno jedna jak i druga organizacja nie są tak bardzo znane na światowej scenie. Co więcej, na ten moment Gage będzie trenował razem ze swoimi nowymi kolegami w gaming house, który znajduje się z mieście Los Angeles.

Dodatkową informacją może być także, fakt iż nie wiadomo jak to będzie nawet z występem Cloud9 na katowickim Majorze, gdyż wtedy podopieczni trenera Sohama “Valensa” Chowdhury’ego mieli by w swoim składzie tylko dwóch zawodników, którzy grali na poprzednim Majorze, a zasady są takie że musi być trzech zawodników. Ta informacja jeszcze nie została oficjalnie potwierdzona.

Z niepotwierdzonych informacji, skład Cloud9 do Katowic będzie taki:
– Robin “Flusha” Rönnquist,
– Fabien “Kioshima” Fiey,
– William “Rush” Wierzba,
– Timothy “Autimatic” Ta,
– Gage “Infinite” Green,
– Sohan “Valens” Chowdhury – trener drużyny


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] popularne „Chmurki” były zainteresowane usługami Gage’a „Infinite” Greena, jednak zrezygnowały z zawodnika drużyny SpaceStation Gaming z powodu wielu kontrowersji z nim […]