Prawdopodobne zmiany w amerykańskim składzie Cloud9 na kilka miesięcy?

1
Gage Infinite Green
Źródło: HLTV.org

W amerykańskiej organizacji, Cloud9 będziemy mieli prawdopodobne zmiany w składzie. Maikil „Golden” Selim nie zagra podczas Intel Extreme Masters Katowice 2019.

Maikil „Golden” Selim ma dalej problemy zdrowotne, a z uwagi na to, że coraz szybciej trzeba ogłaszać drużyny i składy na Intel Extreme Masters Katowice 2019, to Robin „Flusha” Rönnquist i jego koledzy musieli znaleźć kogoś w jego miejsce. Najprawdopodobniej w miejsce Szweda wejdzie 20-letni Amerykanin, którym będzie Gage „Infinite” Green. Jest on oczywiście mniej znanym graczem, ale występował już w dwóch organizacjach.

Pierwszą z nich było AZIO, a drugą Spacestation. Zarówno jedna jak i druga organizacja nie są tak bardzo znane na światowej scenie. Co więcej, na ten moment Gage będzie trenował razem ze swoimi nowymi kolegami w gaming house, który znajduje się z mieście Los Angeles.

Dodatkową informacją może być także, fakt iż nie wiadomo jak to będzie nawet z występem Cloud9 na katowickim Majorze, gdyż wtedy podopieczni trenera Sohama „Valensa” Chowdhury’ego mieli by w swoim składzie tylko dwóch zawodników, którzy grali na poprzednim Majorze, a zasady są takie że musi być trzech zawodników. Ta informacja jeszcze nie została oficjalnie potwierdzona.

Z niepotwierdzonych informacji, skład Cloud9 do Katowic będzie taki:
– Robin „Flusha” Rönnquist,
– Fabien „Kioshima” Fiey,
– William „Rush” Wierzba,
– Timothy „Autimatic” Ta,
– Gage „Infinite” Green,
– Sohan „Valens” Chowdhury – trener drużyny