Poznań Game Arena 2020

Grupa MTP poinformowała o zmianie terminu targów Poznań Game Arena 2020. Nowa data to aktualnie 20 – 22 listopada 2020 roku. Decyzja została podjęta w porozumieniu z przedstawicielami branży gier, nowych technologii i rozrywki multimedialnej. Nie znamy jeszcze szczegółowego programu targów, ani kto się dokładnie na nich pojawi. Mamy nadzieję, że wydarzenie odbędzie się w zapowiadanym terminie.

Co z biletami?

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność i mogą zostać wykorzystane w nowym terminie targów. Jeżeli będzie konieczność zwrotu, to wystarczy napisać na oficjalny adres email: info@tobilet.pl do dnia 15 września 2020 roku. Posiadane bilety można również wymienić na voucher do wykorzystania na dowolne wydarzenie sprzedawane poprzez stronę www.tobilet.pl

Organizatorzy informują, że w związku z wejściem w życie nowych przepisów ustawy z dnia 2 marca 2020 r. (Dz. U. z 2020 r. poz. 374 z późn. zm.) zwanej „tarczą antykryzysową” termin do zwrotu wpłaconych przez Państwa środków został wydłużony do 180 dni. Zgodnie z art. 15zp ust. 1 przytoczonej ustawy: „Przedsiębiorca prowadzący działalność związaną z organizacją wystaw i kongresów, w tym z udostępnianiem pomieszczeń i powierzchni na imprezy targowe, szkolenia, konferencje lub egzaminy, a także prowadzący działalność kulturalną, rozrywkową, rekreacyjną i sportową lub organizujący wystawy tematyczne lub imprezy plenerowe w przypadku rozwiązania umowy z klientem, w tym na świadczenie usług dodatkowych związanych z udostępnieniem powierzchni lub pomieszczeń, które to rozwiązanie umowy pozostaje w bezpośrednim związku z negatywnymi skutkami COVID-19, jest zobowiązany zwrócić wpłacone mu przez klienta środki w terminie 180 dni od dnia skutecznego rozwiązania umowy.”


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments