Poznań Game Arena

Już za 3 tygodnie, bo w dniach 16 – 18 października 2015 r. odbędą się targi gier oraz sprzętu elektronicznego Poznań Game Arena 2015. Są one organizowane co roku w stolicy województwa Wielkopolskiego, czyli w Poznaniu. Tegoroczna edycja jest 10 z rzędu i organizatorzy będą się starali zapewnić jak najwięcej rozrywki zwiedzającym. Do dyspozycji wystawców oddano kilka budynków w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Organizatorzy przewidują, że hale PGA odwiedzić może nawet 50 tysięcy osób. W czasie trwania targów będzie można wygrać ogromną ilość nagród o wartości kilku tysięcy złotych.

Impreza w Poznaniu to nielada gratka dla miłośników nowych technologii i multimediów. Będzie można sprawdzić laptopy takich firm, jak Acer, Dell, Cooler Master, Asus, Intel, Microsoft, Natec Genesis, Mad Catz i wielu innych. Ciekawostką targów będzie samochód Silvette (różowa bestia o mocy 700 KM), która należy do Karoliny Pilarczyk – polskiej zawodowej drifterki.

Co jeszcze czeka na zwiedzających na Poznań Game Arena 2015? Wielu fanów ucieszy konkurs na najlepsze wcielenie się w swojego ulubionego bohatera z gry wideo. Będzie też Strefa Niezależnych Twórców Gier, w której odwiedzający będą mogli sprawdzić kilkadziesiąt projektów ekip z całego świata. Na stronie można na bieżąco oglądać wystawców, którzy pojawią się na targach.

Ceny biletów:

  • PGA VIP Day (16 października) – 100 zł/os
  • Bilet normalny jednorazowy (na sobotę lub niedzielę) – 20 zł/os
  • Bilet rodzinny jednorazowy (min. 3 osoby w tym min. jedno dziecko do 13 roku życia) – 12zł/os.

Ekipa PcMod.pl, w roli redaktora Michała Olber pojawi się na miejscu.