Poznaliśmy grupy turnieju RMR – PGL Major Antwerp 2022

0
132
BLAST Premier Spring Showdown 2022
Fot. Good Game League - Maciej Kołek
Anonymo Esports to jedyny polski zespół, który awansował do turnieju RMR (Regional Major Rankings), czyli turnieju kwalifikacyjnego do PGL Major Antwerp 2022. Organizatorzy poinformowali o grupach, w jakich przyjdzie rywalizować poszczególnym zespołom. Warto dodać, że oprócz polskiego zespołu, w turnieju RMR zagra ENCE, w składzie którego gra dwóch polskich zawodników: Olek “hades” Miśkiewicz oraz Paweł “dycha” Dycha i OG Esports, w składzie którego gra polski zawodnik, którym jest Mateusz “mantuu” Wilczewski.

Podział na grupy

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy po szesnaście drużyn w każdej z nich, chociaż tutaj warto dodać że region drużyny z regionu europejskiego są połączone z tymi z regionu CIS.

Patrząc na grupy, w grupie A jest m.in zwycięzca tegorocznego turnieju Intel Extreme Masters Katowice 2022 – FaZe Clan, a także zwycięzca ubiegłorocznego turnieju PGL Major Stockholm 2021 – Natus Vincere. Natomiast, jeśli chodzi o grupę B, tutaj mamy takie zespoły jak chociażby G2 Esports, które podczas Intel Extreme Masters Katowice 2022 zajęło drugie miejsce, a oprócz europejskiego składu jest również szwedzkie Ninjas in Pyjamas oraz ENCE i Anonymo Esports.

Grupa A

Grupa B

FaZe Clan

ENCE

Natus Vincere

G2 Esports

OG Esports

Endpoint CeX

BIG

Copenhagen Flames

Dignitas

Ninjas in Pyjamas

Heroic

Anonymo Esports

Team Vitality

Sprout

MOUZ

Bad News Eagles

Fnatic

AVE

Eternal Fire

Sinners Esports

Team Quazar

Entropiq

sAw

HEET

GamerLegion

Sangal Esports

Team Quazar

Team Spirit

Virtus.pro

Gambit Esports

Turniej RMR odbędzie się w Bukareszcie w dniach 17-20 kwietnia 2022 oraz 21-24 kwietnia 2022. Zespoły będą rywalizować w formacie szwajcarskim.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułIEM Katowice 2022 – podsumowanie rozgrywek Starcraft II
Następny artykułProblemy G2 Esports przed rozpoczęciem rywalizacji w ramach ESL Pro League
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.