Poznaliśmy grupy turnieju EU Champions

0
76
Fantasyexpo EU Championships: Spring 2022
Fot. Polska Liga Esportowa - Michał Mazurek

W dniach 7-9 września odbędzie się EU Champions, które zorganizowane jest przez polską agencję gamingową Fantasyexpo. Jedna najlepsza drużyna zagwarantuje sobie miejsce w rozgrywkach BLAST Premier Fall Showdown 2021.

Minione dwa tygodnie upłynęły pod znakiem regionalnych turniejów kwalifikacyjnych, które wyłoniły kolejnych pięciu uczestników EU Champions. W tym czasie wyłonione zostały najlepsze drużyny z regionów DACH, Francji, Polski i Wielkiej Brytanii oraz przeprowadzono otwarte kwalifikacje ostatniej szansy.

Zwycięzcy kwalifikacji dołączyli do wcześniej zaproszonych zespołów, którymi są Illuminar Gaming oraz MAD DOG’S PACT. Organizatorzy informowali wcześniej, że ostatnie zaproszenie trafi do zespołu z Europy, który jest wysoko notowany w rankingu HLTV. Przepustka trafiła do FunPlus Phoenix.

Grupy EU Champions prezentują się następująco:

EU Champions
Fot. wiadomość prasowa – Fantasyexpo

Drużyny rozegrają fazę grupową według formatu GSL. Mecze fazy grupowej będą miały charakter best-of-one, zaś wszystkie kolejne, aż do finału, będą pojedynkami best-of-three. Jedna najlepsza drużyna awansuje do turnieju BLAST Premier Fall Showdown i wzbogaci się o $25.000. Jest to kwota, którą zapewnia BLAST na rozwój organizacji.

Transmisja z EU CHAMPIONS na kanale BLAST Premier. Więcej informacji w tym miejscu.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułKarol Kopańko: Daje mi to ogromną satysfakcję
Następny artykułKolejny tydzień ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021 z hitem kolejki!
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.