Poznaliśmy grupy finałów Esports Championship Series Season 7

0
Nikolai Device Reedtz - Astralis
Źródło: Astralis Facebook

Poznaliśmy grupy finałów siódmego sezonu Esports Championship Series. Grupy są z pewnością ciekawe, a faworytem do zwycięstwa w siódmym sezonie ECS są Duńczycy reprezentujący drużynę Astralis.

Grupy Esports Championship Series Season 7:

Grupa AGrupa B
AstralisMIBR
Ninjas In PyjamasComplexity Gaming
NRG EsportsNorth
FURIA EsportsTeam Vitality

Jednym z głównych faworytów do zwycięstwa w siódmym sezonie Esports Championship Series Season 7 jest Astralis, ale są jeszcze takie drużyny jak francuski – Team Vitality czy też szwedzka drużyna – Ninjas in Pyjamas. Jeśli chodzi o drużynę znad Sekwany, Dan „Apex” Madesclaire i jego zespół jest w doskonałej formie, którą zaprezentowali podczas turnieju cs_summit4 w Los Angeles, pokonując w wielkim finale, gospodarzy z drużyny Team Liquid wynikiem 2:0.

Ninjas in Pyjamas, w chwili pisania tego tekstu jest na turnieju DreamHack Masters Dallas 2019, gdzie w pierwszym meczu zagra z chińskim zespołem TYLOO. Natomiast w Esports Championship Series Season 7 grali bardzo dobrze, pokonując takie drużyny jak: Epsilon, Mousesports oraz w meczu finałowym, dającym awans na turniej LAN – AVANGAR.

Na turnieju BLAST Pro Series Madrid 2019, Astralis przegrało w wielkim finale z fińskim zespołem ENCE Esports wynikiem 0:2.


Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o