CI Games zapraszają graczy na muzyczną wycieczkę po Gruzji w postaci ścieżki dźwiękowej do gry Sniper Ghost Warrior 3. Muzyka została skomponowana i stworzona przez Mikołaja Stroińskiego. Znany jest on z takich gier, jak Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz Krew i Wino, The Vanishing of Ethan Carter, Detached, Kursk. Za mix odpowiada Steve Kempster. Nagranie zostało przeprowadzone przez Tony’ego Phillipsa w Beautiful Noise Studios w Los Angeles.

Każdy zaproszony do współpracy artysta odwiedził amerykańskie studio, aby osobiście wspomóc pracę nad ścieżką dźwiękową. Poza powszechnie używanymi instrumentami, takimi jak perkusja, syntezator, gitara czy bas, twórcy poszli o krok dalej i użyli do stworzenia muzyki mniej konwencjonalnych dźwięków oddających gruzińskie klimaty: mandoliny, bałałajki oraz bandury.

Wśród artystów odpowiedzialnych za oprawę muzyczną, znajdują się.:

Niektóre utwory ze ścieżki dźwiękowej Sniper Ghost Warrior 3 są inspirowane folklorem i muzyką gruzińską, dodatkowo wzbogaconą popowymi klimatami. Głównym celem twórców muzyki było zapewnienie graczowi pełni doznań płynących ze świata gry i możliwości jak największego zatopienia się w gruzińskich klimatach – wspierając inne elementy rozgrywki, takie jak grafika i dialogi.

Zapowiedź dostępna jest już w serwisie YouTube, zaś pełen album znajdziemy na serwisach streamingowych – Spotify, iTunes i Google Play:

  • http://www.soundline.biz/SniperGhostWarrior3OriginalSoundtrack/
  • http://www.soundline.biz/SniperGhostWarrior3OriginalGeorgianSoundtrack/

Sniper Ghost Warrior 3 to historia braterstwa, wiary i zdrady osadzona w najlepiej zaprojektowanej grze snajperskiej. Wciel się w rolę amerykańskiego snajpera Jonathana Northa, który dostaje się za linię wroga w Gruzji, nieopodal rosyjskiej granicy. Odkryj ogromny, w pełni otwarty świat, z dynamicznymi warunkami atmosferycznymi, porami dnia i nocy, które mają realny wpływ na rozgrywkę i podejmowane decyzje. Dostosuj broń, akcesoria, pojazdy i drony, wykorzystując przy tym zdolności z trzech podstawowych drzew umiejętności: Snajpera, Wojownika i Ducha.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ollbi
Ollbi
3 lat temu

Odsłuchałem cały album na Spotify. Muzyka bardzo ładnie skomponowana, ale nie przypadła mi do gustu. Nie te klimaty po prostu 🙂

Cezet
Cezet
3 lat temu

Nooo…. powiedzieć, ze to świetne, to nic nie powiedzieć. Coś pięknego. kapitalne. Kiedy tylko poszedł news, ze Stroiński robi muzykę do Sniper Ghost Warior 3 to byłem pewien, że nie będę rozczarowany, jako że to nazwisko gwarantuje w pełni wysoką jakość ilustrującej grę muzyki. Ale że az tak to będzie wyglądało, to nie przypuszczałem. gdybym nie był fanem gier, to bym napisał, ze szkoda tak znakomitej muzyki na jakies gierki. Ale ze tym fanem jestem, to tak nie napiszę:))

Andy
Andy
3 lat temu

Muzyka robi wrażenie i trzeba przyznać, że moim zdaniem świetnie oddaje klimat. Brawa dla muzyków, bo wykonali kawał dobrej roboty.