Polski dzień w zamkniętych kwalifikacjach do Intel Extreme Masters Katowice 2020!

0
Fot. ESL

Wczoraj zakończyły się otwarte kwalifikacje do Intel Extreme Masters Katowice 2020. W nich pozostała tylko jedna, polska drużyna, x-kom AGO, które w pierwszym meczu pokonało OG, a następnie byli lepsi od Hard Legion. Dzięki dwóch zwycięstwom, Damian „Furlan” Kisłowski i jego koledzy awansowali do zamkniętych kwalifikacji Intel Extreme Masters Katowice 2020.

Już wczoraj, po zwycięskich meczach rozegranych przez x-kom AGO, było wiadome że w zamkniętych kwalifikacjach do Intel Extreme Masters Katowice 2020 zagrają trzy, polskie drużyny: Illuminar Gaming, x-kom AGO oraz ARCY. Natomiast jeszcze wcześniej, również było wiadome że na pewno zagra w nich drużyna Pawła „Innocenta” Mocka oraz Wiktora „TaZa” Wojtasa.

Jednak dzisiaj, wszystkie polskie formacje czeka niezwykle ciężka przeprawa przez zamknięte kwalifikacje IEM Katowice 2020, dlatego że rywale polskich drużyn są wymagający i trudni. Wszystkie mecze rozpoczną się o godzinie 18:00 na różnych kanałach prowadzonych przez ESL Polska,  z polskim komentarzem.

Mecze zamkniętych kwalifikacji do Intel Extreme Masters Katowice 2020 z udziałem polskich drużyn:

– ARCY vs. FaZe Clan – twitch.tv/esl_csgo_pl
– Illuminar Gaming vs. ENCE Esports – twitch.tv/esl_csgob_pl
– x-kom AGO vs. G2 Esports – twitch.tv/esl_pl


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments