Polscy zawodnicy rozpoczynają grę w zamkniętych kwalifikacjach do Minorów

0
46
dreamhack open leipzig 2020 stehapnie lindgren
dreamhack open leipzig 2020 stehapnie lindgren

Po Intel Extreme Masters Katowice 2020, rozpoczynamy grę w regionalnych, zamkniętych kwalifikacjach do Minorów, w których zagra aż czterech polskich zawodników w różnych zespołach. Sam początek regionalnych kwalifikacji dla europejskiego zespołu, w którym gra Sebastian “NEEX” Trela będzie wymagający, bowiem przeciwnikami SMASH Esports będzie szwedzkie Fnatic, a jak inne zespoły?

Wszystkie mecze pierwszej rundy zostaną rozegrane w najbliższą sobotę w południe:

Data Godzina Mecz
7.02.2020 12:00 Fnatic vs. SMASH Esports
7.02.2020 12:00 MAD Lions vs. Sprout Esports
7.02.2020 12:00 OG vs. Team Heretics

 

Trudne zadanie z pewnością czeka na Sebastiana “NEEXa” Trelę i jego kolegów, którzy będą musieli przeciwstawić się legendarnej drużynie ze Szwecji – Fnatic, które w ostatnim czasie występowało w Katowicach na Intel Extreme Masters. Jesper “JW” Wecksell i jego koledzy awansowali do fazy play-off, gdzie w ćwierćfinale pokonali australijską formację 100 Thieves, a następnie w półfinale przegrali z francuskim zespołem G2 Esports.

Paweł “Dycha” Dycha i jego drużyna zagra z duńskim MAD Lions, które również grało na tegorocznym Intel Extreme Masters Katowice 2020. Już na początku fazy grupowej, Duńczycy przegrali rywalizację z Evil Geniuses, ale po wyrównanym meczu, natomiast  jeszcze w pierwszej rundzie pokonali kazachską formację reprezentującą Virtus.pro, ale także po wyrównanym pojedynku. Z kolei w drugiej rundzie, musieli uznać wyższość drużyny prowadzonej przez Finna “karrigana” AndersenaMousesports

Teraz trochę na temat amerykańskiej formacji Team Envy, w której gra były zawodnik Virtus.pro, Michał “MICHU” Müller. Jak dotąd jego zespół rozegrał mecze w otwartych kwalifikacjach do amerykańskiego Minora, w którym zajęli pierwsze miejsce, pokonując w finale zepół Rugratz. W pierwszym meczu zamkniętych kwalifikacji do amerykańskiego Minora, przeciwnikiem podopiecznych Nikoli “LEGJI” Ninića będzie inny, amerykański zespół, Swole Indentity.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułDroga AVEZ na światowy turniej – czyli jak polska rewelacja dostała się do Los Angeles.
Następny artykułNatus Vincere na Intel Extreme Masters Katowice 2020 było zupełnie innym zespołem
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments