Poland kontra Nemiga Gaming w zamkniętych kwalifikacjach do DreamHack Masters Winter 2020

0
Poland
fot. ESL - Adam Łakomy
Po wczorajszym, dość łatwo wygranym meczu w ramach otwartych kwalifikacji do DreamHack Masters Winter 2020 przeciwko macedońskiemu Good Game, mixowy skład Poland, w którym gra m.in Paweł „innocent” Mocek oraz Karol „rallen” Rodowicz awansował do zamkniętych kwalifikacji, a w nim rywalem Polaków będzie Nemiga Gaming.

Dla zespołu Poland były to dość łatwe, otwarte kwalifikacje. Przypomnijmy skład: Paweł „innocent” Mocek, Karol „rallen” Rodowicz, Paweł „byali” Bieliński, Patryk „Sidneyy” Korab, Miłosz „mhL” Knasiak. Polacy w otwartych kwalifikacjach pokonali wszystkich swoich rywali i pewnie awansowali do zamkniętych kwalifikacji DreamHack Masters Winter 2020. W nich zagrają przeciwko Nemiga Gaming, która zajęła drugie miejsce na Intel Extreme Masters New York w regionie CIS. Jeśli Poland wygra z Nemigą, w meczu o awans do turnieju głównego zagrają przeciwko c0ntact Gaming/Team Heretics.

Więcej informacji na temat składu Poland i kwalifikacji do DreamHack Masters Winter 2020, a także na oficjalnej stronie DreamHack.

Transmisja z polskim komentarzem na kanale Polsat Games 2