Blizzard udostępnił nowe rozszerzenie do gry Hearthstone o nazwie Podróż do wnętrza Un’Goro. Gracze trafią do krainy pierwotnych cudów, gdzie czekają ich spotkania z pradawnymi żywiołakami, przerażającą florą i ogromnymi dinozaurami. Krater Un’Goro to prehistoryczny region Azeroth, w którym zatrzymał się czas. Gigantyczne dinozaury przemierzają tutaj góry i doliny, wszędzie krąży swobodna energia, a groźna fauna i flora czyhają na swoje ofiary. Krajobraz robi wrażenie i przyciąga podróżników, ale może też okazać się ich zgubą.

Blizzard przygotował w rozszerzeniu aż 135 nowych kart. Pojawią się wśród nich tzw. karty legendarne – Zadania. Będą zawsze dostępne od początku na ręce. A po zagraniu będą czekać przy portrecie bohatera do czasu, aż spełnione zostaną określone warunki, podobnie jak w przypadku Sekretów (z tą różnicą, że przeciwnik będzie wiedział, jakie zadanie wykonujesz!). Każde zadanie postawi przed graczem określone wymogi. Na przykład „Przyzwij 7 stronników z Agonią”, a jeśli je spełnisz, otrzymasz kartę o monstrualnej mocy!

Wraz z rozszerzeniem Podróż do wnętrza Un’Goro skończy się w Hearthstone Rok Krakena, a zacznie Rok Mamuta! Każdy nowy rok w grze to odświeżenie formatu standardowego – świeży zestaw kart znacząco zmieni postać meta-gry, co umożliwia odważniejsze eksperymenty przy budowaniu talii i ich większą różnorodność, a w konsekwencji ciekawszą i dynamiczniejszą rozgrywkę. Kiedy Rok Mamuta rozpocznie się oficjalnie wraz z premierą Podróży do wnętrza Un’Goro, z formatu standardowego znikną karty z Czarnej Góry, Wielkiego Turnieju i Ligi Odkrywców.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments