PNY przestawiło dysk SSD z nowej linii – CS1311b. Model ten będzie dostępy w dwóch wariantach: 128 GB i 256 GB. Producent zbudował go na kościach Microna 3D TLC-NAND. Wariant 128 GB oferuje zapis sekwencyjny do 410 MB/s, natomiast odczyt maksymalny ma wynosić 510 MB/s. Jeżeli chodzi o IOPS to losowy odczyt wynosi do 42 000, natomiast zapis do 82 000.

Model 256 GB oferuje zapis sekwencyjny do 510 MB/s, natomiast odczyt maksymalny ma wynosić 560 MB/s. Jeżeli chodzi o IOPS to losowy odczyt wynosi do 80 000, natomiast zapis do 81 000.

Oba dyski posiadają 3 letnią gwarancję producenta. W zestawie dołączany będzie Acronis True Imag do migracji danych. Producent nie podał ceny.


ŹRÓDŁOtechpowerup.com
Poprzedni artykułOceaniczna Przyszłość – nowa epoka w grze Forge of Empires
Następny artykułAMD Ryzen R9 16 rdzeni/32 wątki? Czemu nie!
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.