plextor m9p plus 1
plextor m9p plus 1

Plextor wprowadzi do portfolio nową linię dysków SSD – Plextor M9P Plus. W jej skład wejdą urządzenia w wersji M.2 do laptopów, M.2 z radiatorem do komputerów stacjonarnych, a także w wariancie zabudowanym w adapterze PCI Express. Zauważalną zmianą jest wykorzystanie kontrolera Marvell Eldora Plus, który współpracuje z 96-warstwową pamięcią flash BiCS4 3D NAND.

Sekwencyjny odczyt/zapis wynosi do 3400/2200 MB/s oraz losowy odczyt/zapis do 340 000/320 000 IOPS. Plextor oferuje trzy opcje pojemności: 256 GB, 512 GB i 1 TB. Dyski wyposażone zostały w najnowszą technologię korekcji błędów LDPC, a także w technologię optymalizująca pamięć podręczną – PlexNitro.

Dyski Plextor M9P Plus, podobnie jak w poprzedniej generacji, dysponować będą radiatorem z efektownym podświetleniem RGB LED. Urządzenia objęte zostały 5-letnią gwarancją producenta. Nie podano niestety cen oraz daty premiery.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułWielki finał Intel Extreme Masters Katowice 2020: Natus Vincere kontra G2 Esports
Następny artykułNVIDIA GeForce Game Ready Driver 442.50 z optymalizacją dla gier
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj