1
104

Co przyniósł pierwszy dzień rozgrywek na FACEIT Major London?

Space Soldiers przegrywa z Rogue.

Turecka drużyna,która dobrze radziła sobie na Inferno przegrywa 10:16 z Rouge. Do końca pierwszej połowy mecz wydawał się wyrównany, wynik 7:8 i fajna gra obydwu drużyn. Druga połowa nie była taka kolorowa dla SS, zdobyli tylko trzy rundy, oddali osiem.

Space Soldiers 10:16 Rogue

Virtus.Pro wciąż w nie najlepszej formie.

Dzisiaj miał miejsce mecz Polaków na szwedzkie NIP. VP zagrało bardzo słaby mecz, dali rade ugrać raptem pięć rund. Mecz nie był większym zaskoczeniem, wiadomo od dawna że polska formacja po ostatnich zmianach ma problemy ze złapaniem dobrego rytmu gry, NIP okazało się lepsze wygrywając 16:5.

Virtus.pro 5:16 Ninjas in Pyjamas

TYLOO wygrywa w dogrywce z Gambit.

Początek spotkania wyglądał nieciekawie dla Gambit, połowa przegrana 5:10, lecz to nie oznacza, że należy się poddać. Gambit pokazało dziś pazur, wygrali dziewięć rund z rzędu doprowadzając do wyniku 14:10. TYLOO jednak wykazało się zimną krwią, szybkie pięć rund zapewnia im dogrywkę, dzięki której wygrywają mecz 19-17.

TYLOO 19:17 Gambit

BIG miażdży Renegades.

Niemiecka formacja bez większego problemu wygrywa swój pierwszy mecz 16:8. Australijskie Renegades nie mogło zbyt wiele zrobić grając na drużynę, która ostatnio jest na fali i wygrywa mecz za meczem. Pozostaje nam czekać na następny mecz i zobaczyć czy jeszcze nas czymś zaskoczą.

BIG 16:8 Renegades