Philips szykuje nowe monitory na targi IFA 2016

0

Firma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów PHILIPS, podczas nadchodzących targów IFA 2016 przedstawi najnowsze modele monitorów oraz towarzyszące im innowacyjne technologie. Wydarzenie odbędzie się w dniach 2 – 7 września w Berlinie. Jednym z pierwszych produktów, który będzie można zobaczyć będzie 40-calowy zakrzywiony wyświetlacz o rozdzielczości 4K. Monitor będzie posiadała bardzo cienką ramkę, co pozwoli na skupienie się na wyświetlanej treści, szczególnie przy pracy wymagającej koncentracji oraz w grach.

Dodatkowe wrażenia zapewniają zintegrowane głośniki generujące dźwięk wysokiej jakości. Na pokazie zostanie przedstawiony również 34-calowy ultracienki monitor Quad HD z możliwością regulacji jego wysokości oraz wbudowanymi głośnikami DTS.

Na targach zadebiutują pierwsze monitory z wysuwaną (w zależności od potrzeb użytkownika) kamerą, która chowa się w ramie modelu, gdy nie jest aktualnie potrzebna. Tego typu rozwiązanie ma na celu uniemożliwienie przestępcom dostępu do podglądu przestrzeni biurowej za pośrednictwem kamery.

Swój debiut będą miały monitory z serii C7, wyposażone w jak dotąd najcieńsze obramowanie ekranu w modelach PHILIPS. Dzięki zastosowaniu technologii UltraColor wyświetlane kolory są jeszcze bardziej realistyczne. Niezwykle smukła konstrukcja sprawia, że wyświetlacz skupia na sobie wzrok użytkownika. Minimalnej grubości obramowanie występujące z trzech stron pozwala na uzyskanie jeszcze większej przestrzeni. Ustawienie kilku monitorów w jednej linii tworzy nieprzerwaną wyświetlaną powierzchnię, co idealnie sprawdzi się podczas prezentowania wyników finansowych lub tabel.

Użytkownicy wymagający jeszcze większej przestrzeni roboczej z pewnością będą zainteresowani najnowszą linią C6, którą wyposażono w ultracienkie ramki z czterech stron monitora. 23,8-calowy monitor Full HD oraz 27-calowy model Quad HD oferują eleganckie wykończenie i nietuzinkowy design.

Podczas targów zadebiutuje seria E8, czyli najnowsze modele Quad HD z technologią UltraColor w wersji 23,8- i 27-calowej. Na stoisku PHILIPS znajdą się również zakrzywione modele Full HD, w wersji 27- i 31,5-calowej. Szeroka paleta barw oraz technologia UltraColor znacznie zwiększają zakres dostępnych kolorów. Pokrycie 90%-95% palety NTSC w odróżnieniu od 72% w innych modelach tego typu sprawia, że kolory są jeszcze bardziej zbliżone do prawdziwych, a użytkownik może cieszyć się naturalnymi odcieniami zieleni, żywą czerwienią i głębią niebieskich barw. Monitory dostępne są w przystępnym przedziale cenowym. Dopełnieniem wrażeń wizualnych jest cyfrowy dźwięk pochodzący z wbudowanych głośników. Cienka konstrukcja wpasowuje się idealnie w nowoczesną przestrzeń mieszkalną. Monitory z serii E7 także zostaną przedstawione podczas wystawy, w wersji 24-, 27- i 31,5-calowej.

Nowe monitory PHILIPS będą dostępne dla publiczności na targach IFA 2016 w Hali nr 22.