Firma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów PHILIPS, przedstawia monitor Philips BDM4037UW. Wykorzystano w nim matrycą VA z technologią Wide Ultra-Color o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli. Ekran ma 40 cali i posiada zaokrąglony kształt. Dzięki temu monitor może pełnić rolę multimedialnego kombajnu. Z ochronie wzroku posiada technologię Flicker-free, korygującą jasność ekranu oraz ograniczającą jego migotanie.

Philips BDM4037UW

Użytkownik może wykorzystać tryb MultiView i funkcję Picture-by-Picture (PBP) możliwością podłączenia aż czerech źródeł obrazu. Każde z podłączonych urządzeń może wyświetlać obraz na wydzielonym fragmencie 40-calowego ekranu 4K. Użytkownik może też skorzystać z rozwiązania SmartImage, opracowanego przez PHILIPS i pozwalającego na proste dostosowanie parametrów obrazu do wyświetlanych na ekranie treści.

Philips BDM4037UW

PHILIPS BDM4037UW wyposażony został w komplet portów (VGA, 2 x HDMI z obsługą MHL oraz 2 x DisplayPort). Dodatkowo oferuje aktywny, czteroportowy hub USB 3.0 z funkcją szybkiego ładowania. Wbudowane głośniki stereofoniczne 2 x 5 W są w stanie zapewnić podstawowe funkcje multimedialne monitora.

Philips BDM4037UW

PHILIPS BDM4037UW już wkrótce trafi do wybranych polskich sklepów z elektroniką. Wyróżnia go konkurencyjna w stosunku do telewizorów 4K, sugerowana cena detaliczna – 2979 zł. Monitory objęte są trzyletnią gwarancją producenta w systemie door-to-door.