Philips wprowadzi do swojej oferty 49-calowy monitor Philips 492P8. Model te posiada matrycę PVA w nowym ultrapanoramicznym formacie 32:9 o rozdzielczości 3840 x 1080 pikseli. Dzięki temu osoba, która do tej pory pracowała na dwóch monitorach, może korzystać z jednego. Dzięki łagodnie rozkładającej się krzywiźnie matrycy (1800 R), poziom imersji w przypadku modelu 492P8 jest znacznie głębszy – szczególnie w zastosowaniach multimedialnych.

Philips 492p8

Philips w swoim nowym monitorze wykorzystał również najnowszy standard USB-C. Philips 492P8 wyposażony jest w hub USB, więc może pełnić rolę stacji dokującej. Do multiplikowania portów, przesyłania obrazu i dźwięku wystarczy jeden kabel USB-C. Monitor może również ładować podłączonego do niego laptopa. Wyposażony ma być w dwa gniazda HDMI, DisplayPort i D-Sub.

Cena detaliczna monitora Philips 492P8 wyniesie 899 euro.


Poprzedni artykułSteelSeries Rival 110 – myszka dla wymagających graczy
Następny artykułMiddle-earth: Shadow of War – film Thrak Moves In – Office Day
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments