Firma MMD wprowadziła na rynek monitor PHILIPS 328P6VJEB. Posiada on 31.5 calową matrycę VA o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli. Zastosowany ekran posiada podświetlenie W-LED i wyróżnia się 95% pokryciem palety NTSC. Zastosowano w nim technologie UltraColor oraz UltraClear 4K. Pierwsza z nich odpowiada za reprodukcję barw na poziomie maksymalnie zbliżonym do tego, jak postrzega je ludzkie oko.

PHILIPS 328P6VJEB

Wyświetlany obraz zawsze ma doskonałą jasność, wyraźny kontrast i żywą głębię kolorów. Zieleń, czerwień i odcienie niebieskiego są bardziej naturalne. UltraColor działa na poziomie sprzętowym, pozwalając na sterowanie ciekłymi kryształami panelu VA. Rozwiązanie stosowane przez markę PHILIPS jest więc doskonalsze niż analogiczne technologie poprawiające kolory z poziomu systemu operacyjnego. Matryca UltraClear 4K poprawia ostrość generowanego obrazu, co docenią szczególnie osoby poszukujące monitora idealnego do projektowania grafiki 3D czy pracy w aplikacjach CAD.

PHILIPS 328P6VJEB

Dzięki funkcji MultiView monitor może obsługiwać dwa źródła sygnału jednocześnie, a 4-portowy hub USB 3.0 znacznie usprawnia pracę, gdy monitor jest podłączony do laptopa. Jeden z portów obsługuje tryb szybkiego ładowania – nadaje się więc do błyskawicznego uzupełniania baterii w kompatybilnych urządzeniach mobilnych. 328P6VJEB wspiera również interfejs MHL, pozwalający za pomocą dedykowanego przewodu podłączyć do monitora smartfona czy tablet.

PHILIPS 328P6VJEB

Nowy monitor Philips wyposażony został w ergonomiczną, metalową podstawę SmartErgoBase z systemem porządkowania kabli. Użytkownik może w bardzo wysokim stopniu personalizować ustawienia ekranu, regulując wysokość, kąt obrotu i pochylenie. Do pracy z dokumentami oraz stronami WWW przyda się wygodny tryb PIVOT, pozwalający obrócić ekran o 90 stopni. Monitor posiada wysokiej jakości głośniki stereofoniczne o mocy 2 x 3W, ale daje również możliwość dyskretnego podłączenia słuchawek do dedykowanego wyjścia audio.

Całe urządzenie ma wymiary 742 x 657 x 270 mm, wraz z podstawą waży 9,23 kg. Można jezamontować w systemie VESA (100 mm x 100 mm) zarówno na uchwycie ściennym, jak i na kompatybilnym stelażu do montażu monitorów.

Monitor Philips 328P6VJEB objęty jest trzyletnią gwarancja producenta, realizowaną w wygodnym dla konsumenta systemie door-to-door. Nowy model można już zakupić w wybranych polskich sklepach. Jego sugerowana cena detaliczna wynosi 3449 złotych.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments