Philips 276E6ADSS z kwantową kropką i nie tylko

0

Firma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów, zaprezentowała wszystkim Philips 276E6ADSS. Nowy produkt posiada ekran o przekątnej 27 cali i rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Matryca została wykonana w technologia IPS-ADS oraz Quantum Dot. To ostatnie rozwiązanie pozwala poprawić jakość wyświetlanych kolorów, a także powiększyć paletę dostępnych barw. Co ciekawe, obniżono także pobór mocy o około 25%, w stosunku do typowych rozwiązań.

Philips 276E6ADSS to także szerokie kąty widzenia, wynoszące 178 stopni, zarówno w pionie, jak i w poziomie. Dodatkowo, monitor został wyposażony w szereg bardzo przydatnych technologii, jak: SmartImage Lite (dynamiczna regulacja kontrastu, ostrości bądź nasycenia), SmartControl Lite (łatwe dopasowanie parametrów monitora, dzięki oprogramowaniu), SmartContrast (automatyczne dostosowywanie kontrastu, koloru i intensywności oświetlenia), czy SmartResponse (zapewnia 5-milisekundowy czas reakcji). Kolejnymi zaletami produktu są wbudowane głośniki oraz złącze MHL

Philips 276E6ADSS

PHILIPS 276E6ADSS został wyceniony w dniu premiery na 1399 zł i jest objęty trzyletnią gwarancją producenta w systemie door-to-door.