Philips 272P4QPJKEB

0

Philips wprowadził do sprzedaży monitor 272P4QPJKEB. Posiada on matrycę PLS (Plane to Line Switching) o przekątnej 27 cali i rozdzielczości natywnej 2560×1440 pikseli w formacie 16:9. Podświetlany jest białymi diodami LED, posiada odświeżanie na poziomie 60 Hz i szczytowy kontrast dynamiczny 20 000 000:1. Znajdziemy w nim także wsparcie dla technologii MultiView oraz wbudowaną kamerą internetową o rozdzielczości 2 megapikseli oraz mikrofon.

Dodano również funkcje: SmartImage z trybami wyświetlania obrazu dostosowanymi do różnych treści, SmartContrast podnoszącą kontrast obrazu, SmartKolor zapewniającą żywe, bogate odzwierciedlenie barw oraz SmartControl do samodzielnego dostosowywania parametrów obrazu.

Podstawa monitora SmartErgoBase pozwala na regulację wysokości do 150 mm, obrót o 90 stopni, przechylenie w prawo lub lewo o 65 stopni oraz pochylenie w przód 5 stopni lub w tył o 20 stopni. Kąty widzenia w pionie i poziomie wynoszą 178 stopni. Monitor wyposażony jest w czujnik PowerSensor, który za pomocą sygnałów podczerwieni weryfikuje obecność użytkownika przed monitorem.

Philips 272C4QPJKAB posiada następujące złącza:

  • Wejście sygnału DVI Dual Link (cyfrowe, HDCP), DisplayPort, 2 x HDMI
  • 3 x USB 3.0
  • Sygnał wejściowy synchronizacji: oddzielna synchronizacja, synchronizacja na zielonym
  • Wejście/Wyjście Audio: wejście PC audio, wyjście słuchawkowe
  • Wyjście sygnału: DisplayPort do łączenia w łańcuch (Daisy chain)

Sugerowana przez producenta cena monitora wynosi 2 000 PLN bez VAT. Produkt objęty jest trzyletnią gwarancją w systemie door-to-door.