PHILIPS 272B7QPTKEB – monitor z chowaną kamerą

0

Firma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów PHILIPS, wprowadziła do oferty 27 calowy monitor PHILIPS 272B7QPTKEB. Model ten posiada matrycę IPS o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, maksymalną jasność podświetlenia 350 cd/m², kąty widzenia 178 stopni w pionie i poziomie oraz współczynnik kontrastu 1000 : 1. Ciekawostką w tym modelu jest wysuwana obrotowa kamera.

Philips 272B7QPTKEB

Ma ona zapewniać swojego rodzaju ochronę bezpieczeństwa, przed różnego rodzaju zagrożeniami. Podobnie jak w innych modelach PHILIPS z serii profesjonalnej, monitor 272B7QPTKEB został wyposażony w funkcje wspomagające produktywność pracy użytkownika. Ultracienkie ramki maksymalizują powierzchnię wyświetlanego obrazu, daje to bardziej jednolitą przestrzeń roboczą w przypadku ustawienia obok siebie większej ilości monitorów.

Z portów znajdziemy: 3 x USB 3.0, VGA (analog), DisplayPort 1.2, mini DisplayPort 1.2, HDMI 1.4, mikrofon i słuchawki. Zastosowana w najnowszym monitorze PHILIPS, technologia PowerSensor wykrywa obecność użytkownika przed monitorem i obniża poziom jasności ekranu, gdy ten odchodzi od biurka. Dzięki innowacyjnym czujnikom zużycie energii jest utrzymywane na jak najniższym poziomie. Zastosowana technologia może zmniejszyć koszty zużycia prądu nawet o 80%, przedłużając jednocześnie żywotność wyświetlacza. Ponadto monitor został wyprodukowany w 85% z tworzyw pochodzących z recyklingu.

Model PHILIPS 272B7QPTKEB będzie dostępny w sklepach od sierpnia 2016 roku. Sugerowana przez producenta cena detaliczna monitora wynosi 3049 zł. Urządzenia objęte są trzyletnią gwarancją producenta w systemie door-to-door.