fbpx
Strona głównaE-SportIntel Extreme Masters Katowice 2023Permitta Esports odpada z Intel Extreme Masters Katowice 2023

Permitta Esports odpada z Intel Extreme Masters Katowice 2023

Permitta Esports przegrał z amerykańską formacją Complexity Gaming i odpadł z dalszej rywalizacji w Intel Extreme Masters Katowice 2023.

 

Pierwszą mapą rywalizacji pomiędzy Permitta Esports oraz Complexity Gaming był Nuke. Polacy rozpoczęli grę po stronie atakującej, ale przegrali rundę pistoletową i kolejną, zatem amerykańska formacja już na początku meczu wyszła na minimalną przewagę 2:0. W pewnej chwili Rafał „sNx” Snopek i jego koledzy zaczęli odrabiać punkty do swoich oponentów, wygrywając swoje rundy i przybliżając się do swojego rywala, 3:2. Jednak później inicjatywę przejęła drużyna Complexity Gaming, która zaczęła dominować, 7:2, natomiast polski zespół nie potrafił przeciwstawić się swoim rywalom. W pewnym momencie, Patryk „Olimp” Woźniak i jego zespół wygrał kolejną rundę i wydawało się, że polska formacja będzie w stanie odrobić punkty do Complexity Gaming, ale tak się nie stało. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:3.

Po zmianie stron rundę pistoletową wygrała amerykańska formacja, a później kolejną, 14:3. Polski zespół próbował jeszcze w jakikolwiek sposób powrócić do meczu i faktycznie, wygrywali rundy, ale to było za mało. W rezultacie, Permitta Esports przegrał z Complexity Gaming wynikiem 16:8.

Drugą mapą był Overpass. Permitta Esports zaczął grę po stronie atakującej, wygrywając rundę pistoletową i kolejne dwie, 3:0. Complexity Gaming szybko odpowiedział, wygrywając dwie rundy, 3:2, więc z przewagi którą wypracowali sobie polscy zawodnicy już nic nie zostało. Po chwili ponownie wygrali rundę i podwyższyli prowadzenie w meczu, 4:2. Jednak później sytuacja na mapie się zmieniła. Complexity Gaming zaczęło wygrywać rundy i dominować. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4.

Po zmianie stron, amerykańska formacja wygrała rundę pistoletową i kolejną, podwyższając swoje prowadzenie, 14:3. Jednak po chwili polski zespół wygrał swoje rundy i wydawało się, że będą w stanie odrobić punkty do swoich rywali, ale niestety, tak się nie stało. W rezultacie, Permitta Esports przegrał z Complexity Gaming wynikiem 16:7.

Transmisja Intel Extreme Masters Katowice 2023 z polskim komentarzem dostępna na kanale ESL.TV Polska.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać