Paweł “byali” Bieliński oficjalnym zawodnikiem AVEZ Esport!

0
145
byali
Fot. EPICENTER

Kiedy Paweł “byali” Bieliński dołączył do AVEZ Esport w roli stand-ina, nie wiadomo było czy organizacja będzie chciała go zakontraktować, czy zespół poszuka innych rozwiązań w składzie. Najpierw dotarcie do finału ESL Mistrzostw Polski 2020 i wicemistrzostwo, następnie awans do zamkniętych kwalifikacji cs_summit 6, a teraz oficjalnie: Paweł “byali” Bieliński dołącza do AVEZ Esport.

Przygoda Pawła “byali” Bielińskiego z AVEZ rozpoczęła się od momentu, kiedy drużyna potrzebowała kogoś w miejsce Michała “MOLSI’ego” Łąckiego, a wtedy to właśnie były reprezentant Virtus.pro był “wolnym” zawodnikiem, bo nie grał w żadnym zespole, więc AVEZ zwróciło się do niego, aby zagrał z nimi w składzie. Wspólna gra dała bardzo dobre efekty, w postaci wicemistrzostwa Polski zdobytego na ESL Mistrzostwach Polski Wiosna 2020, a następnie awans do zamkniętych kwalifikacji cs_summit 6. 

Dla Pawła “byali” Bielińskiego jest to rozpoczęcie nowej historii w swojej karierze profesjonalnego zawodnika, ale widać jak ten zespół (AVEZ przyp.red) zmienił się, kiedy w składzie jest doświadczony gracz, który również może dawać swoje, różne pomysły na grę w zespole, a cała czwórka jego kolegów nabiera tego doświadczenia. 

Skład AVEZ Esport:

Paweł “byali” Bieliński
Piotr “nawrot” Nawrocki
Kamil “KEi” Pietkun
Kacper “Kylar” Walukiewicz
Kuba “Markoś” Markowski
Jędrzej “Bogdan” Rokita – trener

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPaweł “byali” Bieliński nowym zawodnikiem AVEZ Esport?
Następny artykułBrazylijskie derby na początek amerykańskich finałów BLAST Premier Spring.
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj