PACT i Izako Boars dzielą się punktami w meczu inaugurującym 17. ESL Mistrzostwa Polski!

0
178
izakoboars
izakoboars

Wczoraj zainaugurowaliśmy spotkanie otwierające 17. ESL Mistrzostwa Polski w CS:GO! Jako pierwsi, starcie rozpoczęli zawodnicy z pod szyldu PACT i Izako Boars. Pojedynek rozpoczął się na mapie de_cache, na której pierwszą pistoletówkę wygrali popularne “dziki”. Zawodnicy PACTu natychmiast odpowiedzieli, wygrywając rundę ekonomiczną. Zacięty pojedynek utrzymywał się do końca pierwszej połowy, która zakończyła się 8:7 na korzyść PACTu. Po zmianie stron to drużyna Dawida “lunAtica” Cieślaka zwyciężyła rundę pistoletową, tym samym odskakując rywalom na cztery oczka. Od tamtej pory, rundy zwyciężała już tylko drużyna Izako Boars, która była bezbłędna w swoich atakach i wygrała ich aż dziewięć z rzędu, kończąc pierwszą mapę wynikiem 16:11.

Drugą mapą w tym starciu była mapa de_train. Pierwsza połowa również była niesamowicie wyrównana jak ta na pierwszej mapie o czym świadczy ten sam wynik, 8:7 dla PACtu. Druga pistoletówka została zdobyta przez Izako Boars, dzięki świetnemu clutchowi, wygranego przez Michała “RETO” Silskiego w sytuacji 1vs2. Podopieczni Piotrka “izaka” Skowyrskiego w tym spotkaniu byli w stanie zdobyć już tylko trzy oczka, nie będąc w stanie poradzić sobie ze świetnymi atakami zawodników PACT. Spotkanie zakończyło się wynikiem 16:11, tym samym obie formacje podzieliły się punktami.

Format w jakim rozgrywane są mecze to 2xBO1.
Spotkania można śledzić na oficjalnym kanale ESL.TV Polska oraz na SPORT.TVP.PL.