overwatch logo 2
overwatch logo 2

Blizzard ogłosiło dostępność Overwatch: Legendary Edition w sklepach stacjonarnych. Teraz nowi gracze będą mogli dołączyć do walki dzięki rozszerzonej wersji pudełkowej drużynowej strzelanki. Obecnie szacuje się, że w Overwatcha gra ponad 40 milionów osób z całego świata. Jest to ogromna liczba, jak na grę która kosztuje w Polsce prawie 200 zł.

Co zawiera Overwatch: Legendary Edition:

  • Dostęp do wszystkich bohaterów, map i funkcji
  • Zestaw epickich i legendarnych skórek Overwatch – Powiększ swoją kolekcję dzięki zestawowi zawierającemu po pięć epickich i legendarnych skórek, wśród których znajdują się między innymi Hanzo Biały Wilk, Ana Dzierzba i Człowiek Widmo McCree.
  • Skórki z edycji Origins – Złóż hołd wojownikom z początków istnienia Overwatch dzięki klasycznym skórkom Agenta Blackwatch Reyesa dla Żniwiarza czy Dowódcy Szturmowego Morrisona dla Żołnierza-76. Poznaj dawne dzieje innych bohaterów dzięki takim skórkom jak Roślinny Bastion, Szefowa ochrony Fara oraz Odrzutowa Smuga.
  • Skrzydła Łaski w Diablo III – Niszcz demoniczne siły w Królestwie Niebios i Płonących Piekłach w Skrzydłach Łaski. Niech całe Sanktuarium wie o twojej przynależności do Overwatch.
  • Zwierzak Mały Winston w World of Warcraft – Uroczy, milusi i niezwykle inteligentny Mały Winston to zwierzak, który zawsze dotrzyma ci kroku podczas walki w Azeroth.
  • Bohaterka Smuga w Heroes of the Storm – Dołącz do Nexusa ze Smugą i zaskocz swoich wrogów błyskawicznymi atakami!
  • Portrety w Starcraft II i rewers w Hearthstone – Dzięki nowym portretom Smugi, Żniwiarza, Fary, Winstona, Bastiona i Żołnierza-76 na pewno zostaniesz legendą sektora Koprulu. Rewers z motywem Overwatch pozwoli ci z kolei toczyć potyczki w Hearthstone w stylu godnym prawdziwego bohatera.
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułCall of Duty: Black Ops 4 – zwiastun 3 kampanii Krew żywych trupów
Następny artykułMichał “Snatchie” Rudzki oficjalnym zawodnikiem Virtus.pro
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj