Overwatch - D.Va

Miłośnicy animacji z uniwersum Overwatch będą mieli nie lada gratkę. Odpowiedzialne za grę studio Blizzard Entertainment wypuściło właśnie kolejny filmik animowany zatytułowany „Wschodząca Gwiazda„. Główną bohaterką opowieści jest młoda pilotka mecha, D.Va. Tymczasem zapraszamy na seans.

Wschodząca Gwiazda rzuca trochę światła na przeszłość D.Vy, która tuż przed właściwą fabułą gry była mistrzynią świata w Starcrafta 2 oraz, co ważniejsze, pilotką elitarnej grupy Koreańskich mechów bojowych. Po więcej informacji dotyczących tej bohaterki zachęcamy sięgnąć do powyższego materiału.

Overwatch

Jeśli nie graliście jeszcze w Overwatch gorąco zachęcamy do wypróbowania gry w ramach darmowego weekendu. Grę można znaleźć już teraz na platformie Battle.Net.


Please Login to comment
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Overwatch - mapa Pusan już dostępnaCzym inspirowano się przy tworzeniu historii D.Va z Overwatch Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
trackback

[…] okazji ostatniej premiery nowego filmiku traktującego o przygodzie D.Vy z Overwatch, opublikowana została nowa mapa do gry. Jest nią miasto […]

trackback

[…] dni temu miała miejsce premiera filmu Wschodząca Gwiazda. Dotyczył on historii słynnej bohaterki D.Va z gry Overwatch. Dowiadujemy się, że główna […]