Gambitious Digital Entertainment i niezależne studio Vile Monarch udostępnili grę Oh…Sir! The Insult Simulator. Gra jest następczynią oryginalnego Oh…Sir!, eksperymentalnego tytułu dla dwóch kreatywnych słownikowo graczy, który powstał w 42 godziny podczas game jamu AmJam.

Oh…Sir! The Insult Simulator zainspirowany został legendarnym “Skeczem z papugą” niezrównanej grupy brytyjskich lordów humoru znanej jako Latający Cyrk Monty Pytonga… Pythona! mechanika dynamicznej kreacji obelg w Oh…Sir! The Insult Simulator zmusza gracza do tworzenia błyskotliwych, bolesnych słownych combosów wymierzonych w przeciwnika, jego matkę, kota i rodzinną wioskę. Sześć skorych do sprzeczki, obdarzonych własnym wyjątkowym głosem postaci do wyboru, w trybie jednoosobowym lub sieciowym, oraz cztery scenariusze szybko eskalujących konfliktów semantycznych obiecują graczowi niekończącą się ucztę leksykalną. Któż by odmówił tej godnej dżentelmena rozrywki?

W nowej odsłonie gra ma do zaoferowania jeszcze boleśniejsze potwarze w zaimplementowanych na życzenie fanów trybach wyzwania dla jednego gracza i międzyplatformowego pojedynku sieciowego, wraz z nowym, doskonalszym dubbingiem, efektami specjalnymi, całą furą świeżutkich, parujących i pachnących jeszcze oborą werbalnych pocisków oraz innymi atrakcjami. Legendarna niewyparzona gęba Lo Wanga, upadłego szoguna z serii Shadow Warrior pojawi się w grze, by wprowadzić do niej swój charakterystyczny “humor”, który z pewnością podniesie rangę całego wydarzenia o klasę lub dwie i pół. Wang jest jedną ze specjalnych postaci, jakie gracz może odblokować w tytule od Vile Monarch, a należy się spodziewać, że po premierze dołączy do niego jeszcze niejeden „złotousty” mistrz retoryki zaczepno-obronnej.

Gra Oh…Sir! The Insult Simulator już dziś dostępna jest za jedyne $1,99 na Steamie dla Windowsa, Mac OS X i Linuxa, a także na iOS i Android. Wydawca kieruje też specjalną ofertę do użytkowników Steam, którzy przyjęli już Wanga do swojego serca i posiadają w kolekcji grę Shadow Warrior (2013) lub Shadow Warrior 2. Do 1 grudnia będą mogli kupić Oh…Sir! The Insult Simulator z 40% zniżką.