O portalu

Jesteśmy ekipą młodych zapalonych fanów gier, e-sportu oraz sprzętu komputerowego.

Troszkę o historii portalu

10 lat temu dwójka znajomych założyła portal PcMod.pl – Piotr Bieńkowski i Michał Olber. Była to jedna z najważniejszych decyzji w ich życiu. Chcieli dorzucić swoją własną, nową cegiełkę do ogromu treści dostępnych w Internecie. Od tamtego czasu portal przeszedł ogromną drogę, zarówno wizualną, jak i publicystyczną.

Od przeszło 3 lat tematyka portalu skupia się na jednym bardzo ważnym aspekcie – sprzęcie w formacie mini-ITX. Jest to o tyle ważne, ponieważ w Polsce nie ma drugiego takiego miejsca, które skupiały się aż tak bardzo na jakże interesującym formacie mini-ITX.

Oczywiście prócz tego postanowiliśmy też rozwinąć troszkę takie działy, jak Gry czy e-sport. Uważamy, że są one ciekawym uzupełnieniem tematyki sprzętowej portalu. Wielu młodych ludzi, czytając o e-sporcie, może także zasięgnąć tutaj wiedzy o sprzęcie. Dzięki temu takim osobom może być łatwiej dobrać odpowiednie zestawy do gier, czy pracy.

Czym się zajmujemy obecnie ?

  • Cały czas się rozwijamy i nawiązujemy współpracę z wieloma firmami oraz społecznościami.

  • Testujemy sprzęt od firm, takich jak
    Pomaga to wielu osobom w doborze odpowiednich podzespołów do swoich komputerów.

  • Piszemy różnego rodzaju poradniki , które pomagają rozwiązywać najczęstsze problemy użytkowników.

  • Składamy zestawy komputerowe dla naszych czytelników. Oto kilka naszych własnych projektów komputerów do gier, pracy i nie tylko.

  • Opisujemy najważniejsze gry w branży . Mowa tutaj o wielkich produkcjach pokroju AAA, ale także o grach typu Indie z mniejszych studiów deweloperskich.

  • Nie brakuje także informacji ze świata eSportu. Dział prowadzony jest przez redaktorów śledzących na bieżąco informacje dotyczące turniejów w różne tytułu e-sportowe, wliczając w to takie gry jak CS:GO, Overwatch czy Starcraft 2.

Piotr Bieńkowski
Redaktor naczelny
  • Opieka i zarządzanie stroną.
  • Dział techniczny, fotografia, oprogramowanie, elektronika, reklama.


 piotr(at)pcmod.pl

facebook.com
Michał Olber
Redaktor naczelny

Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

olbi(at)pcmod.pl

 
 
 
 
 
 
facebook.comtwitter.cominstagram.com
Michał Nakonieczny
Redaktor

michal.nakonieczny(at)pcmod.pl

 
 

Michał Urban
Redaktor E-Sport

E-sportem interesuję się od kilku lat, pisałem do różnych redakcji, posiadam wiedzę na temat światowej sceny Counter-Strike: Global Offensive. Ogólnie, interesuję się dziennikarstwem, więc teraz e-sport i dziennikarstwo.

Robert Wolniak
Redaktor GRY

Redaktor, bloger, gracz i działacz fandomowy. Z wykształcenia filolog angielski. Do dzisiaj trudno mu policzyć, czy więcej ma na półkach gier planszowych czy komputerowych.

Łukasz Ruszczak

TAK: wiem co to 3DFX, VOODOO 1/2, Riva TNT i inne graty ;] znam GG, NK, IRC, mIRC, Putty i używałem volkov commandera 😉
NIE: nie znam NIKOGO kto miałby legalną wersję WinRARa