NZXT CAM 3.5 – nowa wersja oprogramowania monitorującego

0

Firma NZXT udostępniła NZXT CAM 3.5, nową wersję swojego narzędzia do monitorowania komputera. Zmniejszono zużycie procesora o 1% oraz pamięci operacyjnej o 120 MB. Przeprojektowano wygląd aplikacji, dzięki czemu jest jeszcze łatwiejsza w obsłudze. Nowy kokpit pokazuje najważniejsze informacje dla użytkownika. Zaktualizowano nawigację po aplikacji, a każda zakładka jest przyporządkowana konkretnej funkcji. Uproszczono wykresy, a wykres procesora pokazuje od teraz do 8 rdzeni za jednym razem.

Udoskonalono zakładkę z grami, gdzie pokazywane są temperatury procesora i karty graficznej, razem z klatkami na sekundę. Prócz tego pokazywanych jest od teraz do 30 gier w historii.

Poprawiono tłumaczenie. Pojawiła się nowa zakładka ze sterownikami, która pozwala na instalację najbardziej potrzebnych.

Ułatwiono kontrolę synchronizacji. Zwiększono możliwości podkręcania karty graficznej. Limit mocy dla kart NVIDIA został zwiększony ze 110% do 120%.

Posłuchano się również społeczności i udoskonalono Tryb gościa, który pozwala na korzystanie z programu bez potrzeby zakładania konta.