Firma NVIDIA poinformowała o rozpoczęciu promocji Przygotuj się na bitwę. Będzie w niej można otrzymać bezpłatnie grę For Honor lub Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, jeżeli zakupimy: karty graficzne GeForce GTX 1080, lub GeForce GTX 1070, notebooka lub w nią wyposażonego. Najnowsza promocja to również debiut nowego łatwiejszego sposobu rejestracji kodów poprzez aplikację GeForce Experience.

Klienci nie muszą już rejestrować kodu na stronach internetowych, ale mogą wprowadzić kod bezpośrednio w aplikacji GeForce Experience, a wybrana gra zostanie automatycznie dodana do konta Uplay użytkownika. Szczegóły na temat promocji wraz z listą sklepów biorących w niej udział dostępne są na stronie: www.nvidia.pl/graphics-cards/geforce/pascal/for-honor-ghost-recon-wildlands-bundle

nVidia Przygotuj się na bitwę

For Honor to wciągająca i prowadzona w szybkim tempie gra akcji, która oprócz rozgrywki wieloosobowej oferuje także kampanię dla pojedynczego gracza. Gracze na polach bitew wcielają się w role Rycerzy, Samurajów lub Wikingów. Aby zapewnić płynność gry i ustrzec się przed niechcianymi zacięciami obrazu podczas zabawy w trybie multiplayer, rekomendowane jest zapewnienie stabilnych 60 klatek na sekundę wyświetlanego obrazu.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands to pierwsza wojskowa strzelanka w rozległym, dynamicznym otwartym świecie, w którą można grać solo lub w czteroosobowym trybie współpracy. Jako członek oddziału Duchów gracz walczy z kartelem Santa Blanca, powstrzymując działania handlarzy narkotyków. Gra umożliwia także modyfikację dostępnego uzbrojenia oraz sprzętu.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments