firma nVidia opublikowała dwa nowe filmy dotyczące gry Gears of War 4. Pierwszy z nich przedstawia mapę Gridlock. Drugi ujawnia tryb Strażnika oraz prezentuje rozgrywkę w trybie wieloosobowym. Gears of War 4 przedstawia historię JD Feniksa, syna legendarnego Marcusa Feniksa. Po tym, jak cudem przeżyli atak na swoją wioskę, JD Fenix i jego przyjaciele Kait i Del muszą przebrnąć przez dzikie przestrzenie planety Sera, by uwolnić najbliższych i odkryć skąd pochodzi nowy, przerażający wróg, zwany Rojem.

Gridlock jest ulubioną przez fanów mapą, która zadebiutowała w oryginalnej grze Gears of War, a następnie powracała w kolejnych częściach, czyli Gears of War 2 oraz Gears of War 3. Najnowsza odsłona mapy Gridlock to m.in. zniszczone budynki, które powoli zarastają roślinnością. W scenerii znalazło się również miejsce dla klasycznej już wieży z dzwonem.

Strażnik to powrót ulubionego przez fanów trybu rozgrywki z gry Gears of War 2, w którym celem jest utrzymanie przy życiu swojego lidera, jednocześnie doprowadzając do anihilacji wroga.

Gears of War 4

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, osoby które zakupią w terminie do 30 października 2016 roku wybraną kartę graficzną GeForce GTX lub komputer i notebooka w nią wyposażonego, otrzymają bezpłatnie grę Gears of War 4.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments