Activision i Infinity Ward udostępnili nowy zwiastun kampanii fabularnej Call of Duty: Infinite Warfare. Zobaczymy w nim pierwsze ujęcia z gry ukazujące znanego z Gry o Tron aktora, Kita Haringtona, w roli admirała Selena. Prócz tego ujrzymy zawodnika UFC Conora McGregora, który wciela się w kapitana Bradleya Filliona. Obydwaj są członkami Settlement Defense Front (Frontu Obrony Kolonii), któremu gracz będzie musiał stawić czoła.

Call of Duty: Infinite Warfare zabierze gracza w niezapomnianą podróż przez pełne heroizmu bitwy i pozwoli zasmakować tej charakterystycznej walki, która jest znakiem rozpoznawczym Call of Duty. Kampania toczy się w naszym systemie słonecznym, rzuca gracza w wir wydarzeń poza granicami Ziemi i jej względnie bezpiecznej atmosfery.

Wojna na ogromną skalę, niezapomniane postacie, bogata i nasycona emocjami historia oraz jej niesamowite umiejscowienie – gracz otrzyma to wszystko razem ze znaną z Call of Duty akcją, która przyczyniła się do stworzenia z marki prawdziwego hitu kasowego.