Nowy trener Evil Geniuses?

0
fot. zews at StarLadder

Evil Geniuses jest bardzo zainteresowane usługami brazylijskiego szkoleniowca Wilton’a „zews” Prado. Amerykańska organizacja po blisko dwóch latach współpracy, ostatnio pożegnała Chet’a „ImAPet” Singhem’a.
Trwają negocjacje.

Brazylijski szkoleniowiec w swojej karierze współpracował między innymi z Luminosity Gaming, czy SK Gaming. Największe sukcesy święcił w ekipie Gabriela „FalleN” Toledo, sięgał on wtedy po między innymi dwa mistrzostwa na majorze. „Zews” miał też epizod w Team Liquid, zbudował on wtedy świetną ekipę, która przez długi czas ustępowała tylko niesamowitemu w tamtym czasie Astralis, lecz był też czas kiedy ten zespół potrafił nawet wyprzedzić w rankingu HLTV duńską potęgę.

W ostatnim czasie bardzo doświadczony trener, znów współpracował, ze wcześniej wspomnianym Gabrielem „FalleN” Toledo, jednak zespół rozczarowywał.
Faktem, który może wpłynąć ostatecznie na decyzję Wilton’a „zews” Prado jest możliwość współpracy z jego starym podopiecznym Peterem „stanislaw” Jarguzem.
Miał z nim okazję pracować w Team Liquid, gdzie zespół odnosił sukcesy.
Choć, ich współpraca nie trwała zbyt długo, bo Kanadyjczyk polskiego pochodzenia, został odsunięty od składu, po zaledwie 9 miesiącach.

Brazylijczyk przechodził, też krótką przygodę jako gracz Immortals, lecz skończyła się, po zaledwie 2 miesiącach.

Co ciekawe, Prado miał już nawet odbyć trening ze swoimi potencjalnymi nowymi podopiecznymi. Na ten moment nie jest jeszcze pewne i trudno jednoznacznie stwierdzić czy do takiej zmiany dojdzie, i czy Brazylijczyk będzie miał okazję wziąć pod swoje stery EG.

Obecnie Evil Geniuses walczy podczas ESL Pro League Season 11 North America.
W meczu o finał rozgrywek zmierzą się oni z brazylijską formacją Furia.
Ich spotkanie będzie można obejrzeć 11.04 o godzinie 22:00, na oficjalnym kanale ESL.
W Wielkim Finale na zwycięzce tego pojedynku, czeka Jake „Stewie2K” Yip, wraz z Team Liquid. Finał zaplanowano na wielkanocną niedzielę, odbędzie się on w formacie BO5. Team Liquid mecz będzie rozpoczynało z prowadzeniem 1:0.

Jeżeli do opisywanej roszady dojdzie w rzeczywistości, skład Evil Geniuses będzie prezentować się następująco:

  • Vincent „Brehze” Cayonte
  • Tsvetelin „CeRq” Dimitrov
  • Ethan „Ethan” Arnold
  • Tarik “tarik” Celik
  • Peter „stanislaw” Jarguz
  • Wilton „zews” Prado – trener


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments